Hakkımızda

Hakkımızda

Güçlü Altyapımız ile Müşterilerimize
İnovatif Çözümler Sunuyoruz!

MEP Endüstriyel Danışmanlık Hizm. Tic. Ltd. Şti; 2004 yılından bugüne ağırlıklı olarak demir çelik sektörü ve petrol rafinerilerinde; Makine Montajı,  Endüstriyel İnşaat İşleri, Endüstriyel Borulama, Ekipman Montajı, Elektrik ve Otomasyon İşleri, Çelik  İmalat Montajı, Panel Dizayn ve İmalatı, Depolama Tesisleri Kurulumu, Liman Gemi Yanaşma Sistemleri Temin ve Montajı, Yangın Söndürme Sistemi Temini, Montajı ve Otomasyonu, Tersane  Boru İmalat İşleri gibi branşlarda başarılı bir şekilde hizmet sunan ve alanında tecrübeli bir kuruluştur.

Şirketimiz, güçlü teknik kadrosu, deneyimleri, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ve mühendislik kariyeri bakımından marka değeri yüksek bir çözüm ortağı olmak için;  konusunda öne gelen kuruluşları örnek almış ve değerli işletmelerle çalışmayı hedef edinmiştir.

Yıla Dayanan Tecrübe

Teknik Gücümüz ve Profesyonel Ekibimizle
Markamıza Değer Katıyoruz!

Sunduğumuz hizmetler, yaptığımız işler ve pazarladığımız ürünler, şirketimizin teknik gücünün ve  güvenilirliğinin en önemli göstergeleridir. Bununla birlikte, şirketimizi oluşturan örgüt yapımız, teknik ve insan gücümüz, ürün/hizmet sunduğumuz müşterilerimiz ve işbirliği içinde bulunduğumuz kuruluşlar çözüm üretmedeki etkinliğimizin ve sürekliliğimizin güvencesidir.

 

Şirketimiz, müşterilerinin memnuniyetini her şeyin önünde tutmakta; inovatif fikirler, ekonomik yaklaşımlar ve optimal çözümler sunmanın yanı sıra; teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerini  bilgilendirmektedir. Konusunda uzman kadrolarımızla, “sürekli iyileştirme” prensibimiz gereğince; uluslararası büyüme vizyonumuz doğrultusunda çalışmaya ve çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.