Biz Kimiz

2004 yılından bugüne ağırlıklı olarak demir çelik, Petrol Rafinerilerinde ; Makine Montajı, Endüstriyel inşaat işleri, Endüstriyel Borulama ,Ekipman Montajı, Elektrik ve Otomasyon işleri, Çelik İmalat Montajı, Panel Dizayn ve imalatı, Depolama Tesisleri kurulumu,Liman Gemi Yanaşma sistemleri Temin ve Montajı,Yangın Söndürme Sistemi Temini,Montajı ve Otomasyonu gibi branşlarda başarılı bir şekilde hizmet sunan, tecrübelerin birleşimi olan bir kuruluştur.
Şirketimiz, güçlü teknik kadrosu, deneyimleri, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ve mühendislik kariyeri bakımından marka değeri yüksek bir çözüm ortağı olmak için; konusunda öne gelen kuruluşları örnek almış ve değerli işletmelerle çalışmayı hedef edinmiştir.
Sunduğumuz hizmetler, yaptığımız işler ve pazarladığımız ürünler, şirketimizin teknik gücünün ve güvenilirliğinin en önemli göstergeleridir. Bununla birlikte, şirketimizi oluşturan örgüt yapımız, teknik insan gücümüz, ürün/hizmet sunduğumuz müşterilerimiz, işbirliği içinde bulunduğumuz kuruluşlar çözüm üretmedeki etkinliğimizin ve sürekliliğimizin güvencesidir.
Şirketimiz, müşterilerinin memnuniyetini her şeyin önünde tutmakta; inovatif fikirler, ekonomik yaklaşımlar ve optimal çözümler sunmanın yanısıra; teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz.
Konusunda uzman kadrolarımızla, “sürekli iyileştirme” prensibimiz gereğince; uluslar arası büyüme vizyonumuz doğrultusunda çalışmaya, çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.